Contact:               |               WEGENKAART (LIGGING)


Algemene Directie (vacatures, personeel, beheer, .):

Raymond De Smedt

Raymond.desmedt@vzwdemeerpaal.be


Administratie (boekhouding, bewonersfacturatie, ):

Vif Van der Aa

Vif.vanderaa@vzwdemeerpaal.be


Technische dienst:

Werner Aertgeerts

werner.aertgeerts@vzwdemeerpaal.be



Ortho-agoge - kwaliteitscoördinator (aanmeldingen, stages, ):

Isabelle Muylaert

Isabelle.muylaert@vzwdemeerpaal.be



Psychiater (medische dossiers, ):

Dokter Peter D'Hondt

peter.dhondt@vzwdemeerpaal.be



Sociale dienst:

Mario Van Laer
Geertrui Seurs

adm@vzwdemeerpaal.be



Teamverantwoordelijken:

  • Woonhuis Blaasveld (TNW):

         Isabelle Muylaert      

    Isabelle.muylaert@vzwdemeerpaal.be

         

    Woonhuis.blaasveld@vzwdemeerpaal.be

  • Woonhuis Willebroek (TNW):

         Astrid Gijsen      

    Astrid.gijsen@vzwdemeerpaal.be


         

    Woonhuis.willebroek@vzwdemeerpaal.be

  • Dagwerking Heindonk:

         Natascha Meysmans      

    Natascha.meysmans@vzwdemeerpaal.be

         

    werkhuis.heindonk@vzwdemeerpaal.be


  • Demeerpaal    /    Tel: 03.866.22.33